welcome To I.M.X Tour Web Page

The Signature Of Quality

I.M.X TOUR

AIRPORT TRANSFER

Pamukkale Günü Birlik

31.44 b 1 100 100 %  0 1 Votes


Information

Region: # Denizli

Map Location

Denizli
Denizli, Aydın
Latitude:37.367973 Longitude:27.266693

Süre: Günübirlik
Tur Başlama Bitiş:Didim,Altınkum,Akbük - Akbük,Didim,Altınkum
Konaklama: Yok
Tarih: cumartesi
En az Grup: 6
Tur Fiyatı: £60 

PAMUKKALE
Didim pamukkale turu imx tour tarafından her cumartesi günü birlik oralark düznlenmektedir.

Pamukkale ile Didim arası yaklaşık 240 km civarıdır.Çeşitli köy ve tarım alanlardan geçerek yaklaşık 3 saat sürecek olan turumuza saat 7:30 sularından didim'den hareketle başlanacaktır.1:45 dakika sonra saat 09:00 civarı  mola verilecek ve akabinde yola devam edilecektir.

Kar gibi bembeyaz travertenlerin ve Hierapolis'in görkemli kalıntılarına hayranlık duyacaksınız.
Travertenlerin dünyadaki sayılı örneklerinin bulunduğu Pamukkale, her mevsim farklı güzel. Pamukkale'nin şifalı suları Romalılardan beri terapide kullanılıyor. Muhteşem görünümlü kalsiyum oksitli ırmakların tortularıyla oluşan traverten dalgaları, turistler için önemli bir çekim merkezi. Yurtdışındaki benzerlerinin aksine Pamukkale' de travertenlerin üstünde yürüyebilirsiniz.
Doğal zenginlikleri kadar tarihi zenginlikleriyle de gelenleri büyüleyen bir kent Pamukkale. Hierapolis antik kentinin arkeoloji literatüründe "Kutsal Kent olarak" adlandırılması, kentte bilinen bir çok tapınak ve dinsel yapının varlığından kaynaklanıyor. Hierapolis antik kenti, Roma ve Helenistik devirden kalma mimari eserlere ev sahipliği yapıyor.Fiyata Dahil Olanlar:Açık Büfe Öğle Yemeği – Reher – pamukkale Girişi

Fiyata Dahil Olmayanlar: Tüm İçecekler – Kahvaltı - KDV

Otobüs için yeterli sayı olmaz ise 18 kişiye kadar olan sprinter yada crafter, 19- 30 kişi arası ise Isuzu yada Otokar Sultan araçlar kullanılacaktır.)

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK
imx tour didim,altinkum,akbük veya diğer yerlenden Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişibaşı 20 TL dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişibaşı 25 TL
 Not: Misafirlerimizi sadece belirtilen noktalardan alıyoruz. başka noktalardan alamıyoruz. dönüşte de tekrar aldığımız noktada indiriyoruz.
Rezervasyon sırasında koltuk sözü verilmez.Rezervasyon sırasına göre belirlenir. ön koltuk sözü verilmez.
Yeterli çoğunluk olmadığı takdir de  1 gün öncesinden haber verilmek kaydi ile ya bir sonraki haftaya kaydırılır yada  iptal edilir.


TOUR RESERVASTION

TOUR RESERVATION FORM

Pamukkale Günü Birlik LocationSIMILAR TOURS

Aphrodisias Tours Daily tour to Aphrodisias ancient ci
Region :Denizli
Have a Chance To Visit 4 Different Beautiful Place In T
Region :Denizli

comments list

comment
official visitors
submitted any comments yet. Please Pamukkale Günü Birlikcomment to indicate your opinion on